ETU Maçları İçin ETU Antrenör Sertifikası Zorunluluğu Geliyor

Ana Sayfa » Dünyadan Haberler » ETU Maçları İçin ETU Antrenör Sertifikası Zorunluluğu Geliyor
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2014 - 2:11

Türkiye Taekwondo Federasyonu antrenörler için önemli bir duyuru yayınladı.
Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından alınan karar gereği 1 Ocak 2015 Tarihinden itibaren ETU tarafından organize olan bütün turnuvalarda ( Büyükler, ümitler, gençler,yıldızlar, kulüpler, takımlar Avrupa şampiyonaları; Poomsea Avrupa şampiyonaları; Avrupa’da düzenlenen tüm G-1ve G-2 turnuvalarında ) AVRUPA ANTRENÖR SERTİFİKASI zorunluluğu getirilmiştir.

Bu turnuvalara katılacak olan tüm antrenörlerin ETU Coach Seminar’a (ETU Anrenör Semineri) katılarak bu sertifikayı almaları gerekmektedir.

Seminer ücretleri €200 olarak ETU tarafından belirlenmiş olup sertifikalar 2 yıl (2015-2016) için geçerlidir.

Sertifikası olmadan yukarıda belirtilen turnuvalara katılmak isteyen antrenörler her bir turnuva için €200 ceza ödemek zorunda kalacaklardır. Avrupadaki Uluslararası turnuva ve şampiyonalara katılması muhtemel antrenörlerin bu sertifikayı kendi imkanları ile ETU seminerlerine katılarak almaları gerekmektedir. Bu vesile ile Türkiye’de yapılacak olan Avrupa Kulüpler Şampiyonası öncesi, özellikle Türk antrenörlerin Avrupa’da herhangi bir ülkede düzenlenecek seminer yerine Türkiye’deki bu seminere katılması ekonomik açıdan uygun olacaktır.

Bu nedenle Türk antrenörlerin 23-24 Kasım 2014 tarihlerinde Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun organizasyonunda Antalya / Belek Maritim Hotel’de yapılacak ETU Coach Seminar’ına kayıtlarını yaptırmaları hususu önemle duyurulur.

Kayıtlar aşağıdaki ETU ofisinden olmakla beraber Türkiye Taekwondo Federasyonu kayıtlar ile ilgili Türk antrenörlere yardımcı olacaktır.

Kayıtlar için son müracaat tarihi 16 Kasım 2014’dür.

Tüm antrenörlerimize önemle duyurulur.

ETU Office
European Taekwondo Union
Skoufa 51
10672 Athens
Greece
Tel: + 30 211 214 47 17
Fax: + 30 211 214 47 17
e.mail : etuoffice@mail.gr

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yıldızlar 2014 Ankara Şampiyonası 6-7-8-9 Kasım

ANKARA İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜN 6-7-8-9 KASIM YILDIZLAR 2014 ANKARA ŞAMPİYONASI İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜN’ÜN GENÇLK HİZMAETLERİ

Mamak Kaymakamlığı Cumhuriyet Kupası 30-31 EKİM

MAMAK GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ’’MAMAK KAYMAKAMLIĞI CUMHURİYET KUPASI’’ MÜSABAKA TALİMATI VE GÖREVLİ HAKEMLER YARIŞMA

Grand Prix 3. Seri Müsabakaları Manchester

Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) tarafından düzenlenen Grand Prix 3. Seri Müsabakaları, İngiltere’nin Manchester şehrinde yapılıyor. 24-26

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI