Grand Prix İngiltere – Manchester

Ana Sayfa » Dünyadan Haberler » Grand Prix İngiltere – Manchester
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2014 - 3:05

Grand Prix serilerinin üçüncüsü İngiltere’nin Manchester şehrinde 24-26 Ekim 2014 tarihinde yapılacak.Şampiyonaya 9 sporcumuz katılacak.

Tarih Saat Faaliyet
24 Ekim 2014 CumaBayanlar 67 Kg ve Artı 67 Kg
Erkekler: Artı 80 Kg
09:00-17:30 Müsabakalar:
Bayanlar 67 Kg ve Artı 67 Kg
Erkekler: Artı 80 Kg
18:30-21:30 Yarı Finaller ve finaller
25 Ekim 2014 CumartesiBayanlar:649 Kg
Erkekler: 58 Kg ve 80 Kg
09:00-17:30 Müsabakalar:
Bayanlar:49 Kg
Erkekler: 58 Kg ve 80 Kg

18:30-21:30 Yarı Finaller ve finaller
26 Ekim 2014 PazarBayanlar:57 Kg
Erkekler: 68 Kg
09:00-20:00 Tüm Müsabakalar yarı final ve finaller:
Bayanlar:57 Kg
Erkekler: 68 Kg

 

Erkekler 68 Kg Servet Tazegül

Erkekler 80 Kg Yunus Sarı

Erkekler 80 Kg Rıdvan Baygut

Erkekler Artı 80 Kg Ali Sarı

Erkekler Artı 80 Kg Ali Sarı

Bayanlar 57 Kg Hatice Kübra Yangın

Bayanlar 67 Kg Nur Tatar

Bayanlar Artı 67 Kg Cansel Deniz

Bayanlar Artı 67 Kg Furkan Asena Aydın

 

YARIŞMAYA KATILACAK DİĞER SPORCULARIN LİSTESİ:

Erkekler-58 Kg. (29 Sporcu)Camilo Perez (CHI)Carlos Navarro (MEX)Cesar Rodriguez (MEX)Cheng Ching Huang (TPE)

Duvan Avella (COL)

Dylan Chellamootoo (FRA)

Elsaid Shawky (EGY)

Farzan Ashour Zadeh Fallah (IRI)

Feyi Pearce (GBR)

Guilherme Alves (BRA)

Hadi Mostean Loron (IRI)

Heiner Oviedo (CRC)

Hussein Sherif (EGY)

Ignacio Morales (CHI)

James Howe (USA)

Levent Tuncat (GER)

Lucas Guzman (ARG)

Marcio Ferreira (BRA)

Mikayil Aliyev (AZE)

Rui Braganca (POR)

Ruslan Poiseev (RUS)

Safwan Khalil (AUS)

Sergej Kolb (GER)

Shuai Zhao (CHN)

Si Mohamed Ketbi (BEL)

Stepan Dimitrov (MDA)

Stipe Jarloni (CRO)

Taehun Kim (KOR)

Taemoon Cha (KOR)

Bayanlar -49 Kg. (31 Sporcu)Alexandra Lychagina (RUS)Anastasia Valueva(RUS)Asia Bailey (GBR)Brigida Yagüe (ESP)

Chanatip Sonkham (THA)

Charlotte Craig (USA)

Dana Touran (JOR)

Elaia Torrontegui Ronco (ESP)

Ganna Soroka (UKR)

Hajer Mustapha (FRA)

Iris Tang Sing (BRA)

Iryna Romoldanova (UKR)

Itzel Manjarrez (MEX)

Ivett Gonda (HUN)

Jaeah Kim (KOR)

Jannet Alegria (MEX)

Kyriaki Kouttouki (CYP)

Li Ping Liu (CHN)

Lizbeth Diez Canseco Verde (PER)

Lucija Zaninovic (CRO)

Melanie Phan (CAN)

Nour Abdelsalam (EGY)

Panipak Wongpattanakit (THA)

Rosa Keleku (COD)

Rukiye Yildirim (TUR)

So-Hui Kim (KOR)

Talisca Reis (BRA)

Wan-Ting Lin (TPE)

Yasmina Aziez (FRA)

Yvette Yong (CAN)

Zhaoyi Li (CHN)

Erkekler -68 Kg. (30 Sporcu)Abel Mendoza (MEX)Akkarin Kitwijarn (THA)Alexey Denisenko (RUS)Balla Dieye (SEN)Behnam Asbaghikhanghah (IRI)Dae-Hoon Lee (KOR)

Filip Grgic (CRO)

Hun Kim (KOR)

Jaouad Achab (BEL)

Jiannan Huang (CHN)

Joel Gonzalez Bonilla (ESP)

Jordan Gayle (GBR)

Jose Antonio Rosillo Atencia (ESP)

Jure Pantar (SLO)

Mario Silva (POR)

Mark Lopez (USA)

Martin Stamper (GBR)

Maxime Potvin (CAN)

Michael Harvey (GBR)

Mohamed Asal (EGY)

Mohammad Bagheri (IRI)

Ouahid Briki (TUN)

Raihau Chin (FRA)

Saul Gutierrez (MEX)

Servet Tazegul (TUR)

Siddhartha Bhat (CAN)

Stevens Barclais (FRA)

Terrence Jennings (USA)

Vasilii Nikitin (RUS)

Vladislav Arventii (MDA)

 

Bayanlar -57 Kg. (31 Sporcu)Ah-Reum Lee (KOR)Ana Zaninovic (CRO)Anna-Lena Froemming (GER)Banassa Diomande (CIV)Bineta Diedhiou (SEN)Carolena Carstens (PAN)

Cheyenne Lewis (USA)

Daria Zhuravleva (RUS)

Diana Lara (MEX)

Durdane Altunel (TUR)

Ekaterina Kim (RUS)

Eva Calvo Gomez (ESP)

Evelyn Gonda (CAN)

Floriane Liborio (FRA)

Gunay Aghakishiyeva (AZE)

Hatice Yangin (TUR)

Hedaya Malak (EGY)

Jade Jones (GBR)

Jessica Chavez (MEX)

Manuela Bezzola (SUI)

Martina Zubcic (CRO)

Mayu Hamada (JPN)

Nikita Glasnovic (SWE)

Rachelle Booth (GBR)

Radwa Abdelkader (EGY)

Rahma Ben Ali (TUN)

Sohee Kim (KOR)

Suvi Mikkonen (FIN)

Yun Wen Huang (TPE)

Yun Wang (CHN)

Yuzhuo Hou (CHN)

 Erkekler-80 Kg. (29 Sporcu)Aaron Cook (IMN)Albert Gaun (RUS)Andrew Deer (GBR)Anicet Kassi (CIV)Anton Kotkov (RUS)Arman Yeremyan (ARM)

Cheick Sallah Cisse (CIV)

Christian Al Dela Cruz (PHI)

Damon Sansum (GBR)

Henrique Moura (BRA)

Ilkin Shahbazov (AZE)

Ismael Coulibaly (MLI)

Lutalo Muhammad (GBR)

Mahdi Khodabakhshi (IRI)

Maksim Rafalovich (UZB)

Masoud Hajizavareh (IRI)

Nikita Rafalovich (UZB)

Oussama Oueslati (TUN)

Piotr Pazinski (POL)

Ramin Azizov (AZE)

Rene Lizarraga (MEX)

Ridvan Baygut (TUR)

Sebastian Crismanich (ARG)

Steven Lopez (USA)

Tahir Guelec (GER)

Torann Maizeroi (FRA)

Uriel Adriano (MEX)

Yoojin Kim (KOR)

Yunus Sari (TUR)

 

Bayanlar -67 Kg. (30 Sporcu)Anastasiia Baryshnikova (RUS)Chia Chia Chuang (TPE)Elin Johansson (SWE)Elpida Marina Dimitropoulou (GRE)Farida Azizova (AZE)Franka Anic (SLO)

Haby Niare (FRA)

Hua Zhang (CHN)

Joyce Van Baaren (NED)

Julia Vasconcelos (BRA)

Katherine Alvarado (CRC)

Katherine Dumar (COL)

Kyungseon Hwang (KOR)

Lauren Williams (GBR)

Lua Piñeiro Devesa (ESP)

Magda Wiet Henin (FRA)

Marina Cheshuina (RUS)

Marina Sumic (CRO)

Melissa Oviedo (MEX)

Melissa Pagnotta (CAN)

Nadege N’dri (CIV)

Nina Kläy (SUI)

Nur Tatar (TUR)

Paige Mc Pherson (USA)

Petra Matijasevic (CRO)

Rabia Güleç (GER)

Ruth Gbagbi (CIV)

Urgence Mouega (GAB)

Yann Yeu Chen (TPE)

Yun Fei Guo (CHN)

 Erkekler+80 Kg. (31 Sporcu)Alexander Bachmann (GER)Ali Sari (TUR)Anthony Obame (GAB)Arman-Marshall Silla (BLR)Carlo Molfetta (ITA)Chika Chukwumerije (NGR)

Cholho Jo (KOR)

Daniel Ros Gómez (ESP)

Dmitriy Shokin (UZB)

Dongmin CHA (KOR)

Guilherme Cezário Felix (BRA)

Ivan Trajkovic (SLO)

Jasur Baykuziyev (UZB)

Jeroen Wanrooij (NED)

Kristopher Moitland (CRC)

Leonardo Basile (ITA)

Lyle Walker (GBR)

M’bar N’diaye (FRA)

Mahama Cho (GBR)

Marc Andre Bergeron (CAN)

Misael Lopez (MEX)

Piotr Hatowski (POL)

Radik Isaev (AZE)

Roman Kuznetsov (RUS)

Sajjad Mardani (IRI)

Seydou Gbane (CIV)

Stephen Lambdin (USA)

Volker Wodzich (GER)

Xiaobo Liu (CHN)

Yassine Trabelsi (TUN)

Yousef Karami (IRI)

 

Bayanlar +67 Kg. (26 Sporcu)Aminata Doumbia (MLI)Anne-Caroline Graffe (FRA)Asena Aydin (TUR)Briseida Acosta (MEX)Cansel Deniz (TUR)Casandra Ikonen (SWE)

Donghua Li (CHN)

Elena Gomez Martinez (ESP)

Feruza Yergeshova (KAZ)

Gwladys Epangue (FRA)

Injong Lee (KOR)

Iva Rados (CRO)

Jackie Galloway (USA)

Katharina Weiss (GER)

Lauren Hamon (USA)

Maria Espinoza (MEX)

Maryna Konieva (UKR)

Melda Tazegül (GER)

Milica Mandic (SRB)

Natalya Mamatova (UZB)

Olga Ivanova (RUS)

Reshmie Oogink (NED)

Rosanna Simon Alamo (ESP)

Sandra Vanegas (COL)

Shuyin Zheng (CHN)

Umida Abdullaeva (UZB)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yıldızlar 2014 Ankara Şampiyonası 6-7-8-9 Kasım

ANKARA İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜN 6-7-8-9 KASIM YILDIZLAR 2014 ANKARA ŞAMPİYONASI İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜN’ÜN GENÇLK HİZMAETLERİ

Mamak Kaymakamlığı Cumhuriyet Kupası 30-31 EKİM

MAMAK GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ’’MAMAK KAYMAKAMLIĞI CUMHURİYET KUPASI’’ MÜSABAKA TALİMATI VE GÖREVLİ HAKEMLER YARIŞMA

Grand Prix 3. Seri Müsabakaları Manchester

Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) tarafından düzenlenen Grand Prix 3. Seri Müsabakaları, İngiltere’nin Manchester şehrinde yapılıyor. 24-26

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI