Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sonuçları

Ana Sayfa » Faaliyetler » Kulüpler Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Paylaş
Tarih : 21 Ekim 2014 - 1:44

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2014 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası bu sene Akın Alim Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası adı altında 15-19 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa’da yapıldı.

 

“Akın Alim” Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Bursa
15 – 19 Ekim 2014 | Atatürk Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI

1. İZMİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2. İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
4. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
5. İSTANBUL TUZLA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

BAYAN TAKIM SIRALAMASI

1. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
2. İSTANBUL GOP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
4. ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
5. İZMİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ

GENEL TAKIM SIRALAMASI

1. İZMİR BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
2. ANKARA ULAŞTIRMA SPOR KULÜBÜ
3. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
4. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ
5. İSTANBUL ÜSKÜDAR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

1. GÜN SONUÇLARI – 15 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
68 KG
1 – BERKAY AKYOL – İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 – BEKİR TÜRK – ADANA ÇETİN TOPÇUOĞLU SK
3 – HALİS AHMET CANKILIÇ – İSTANBUL BAĞCILAR BLD SK
3 – SAMET ALTINIŞIK – ANKARA POLİS AKADEMİSİ SK
53 KG
1 – SAFİYE POLAT – ANKARA ANKARA EGO SK
2 – KÜBRA DÜRDANE ÇAKIR – İSTANBUL GOP BLD SK
3 – SEVDE MAVİ VAR – ANKARA ASKİ SK
3 – YAĞMUR KORKUT – ANKARA ULAŞTIRMA SK


+73 KG
1 – BÜŞRA YILDIZ – İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 – MERVE ATMACA – ANKARA AKYILDIRIM SK
3 – AYŞE ASMA – İSTANBUL GOP BLD SK
3 – ÖZLEM SARI – İSTANBUL YAVUZ SK

2. GÜN SONUÇLARI – 16 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
58 KG
1 – SERKAN TOK – İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 – BARIŞ DAĞ – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 – FUATCAN ALDEMİR – ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 – M. SİNAN KAYA – DİYARBAKIR GENÇLERBİRLİĞİ SK
49 KG
1 – SEZEN ŞEVİK – ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 – CEREN ÖZBEK – ANKARA EGO SK
3 – NURGÜL ÇELİK – BURSA SK
3 – ZEHRA DÖŞÜÇUKUR – GAZİANTEP GSK


67 KG
1 – KÜBRA KIYI – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 – MELİSA MIZRAK – ANKARA SEVEN SK
3 – BÜŞRA AYVA – ANKARA EGO SK
3 – GÜLŞAH ALPTEKİN – ANKARA KANKA TKD SK

3. GÜN SONUÇLARI – 17 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
63 KG
1 – UMUT BEGEÇ – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 – ORHAN GAZİ GÜLER – İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
3 – UĞUR ÜÇDİNÇ – ANKARA EGO SK
4 – HÜSEYİN BEZCİ – ANKARA ULAŞTIRMA SK


87 KG
1 – SERDAR AKIN – İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK
2 – İSMAİL AKKUŞ – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 – HAMZA TERZİ – İSTANBUL YAVUZ SK
4 – BERKAY GÖRGÜLÜ – MANİSA BAŞAR TAEKWONDO SK

57 KG
1 – HATİCE KÜBRA İLGÜN – BURSA SAĞLIK GÜCÜ GSK
2 – HANİFE AYAN – ANKARA ADLİYE SK
3 – ŞEVVAL N. TURAN – İSTANBUL BAHÇELİEVLER BLD SK
4 – FATMA SARIDOĞAN – İSTANBUL G.O.P BLD SK
4. GÜN SONUÇLARI – 18 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
54 KG
1 – HASAN DOĞUÇ – İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK
2 – İLHAN BURAK TAVŞAN – ERZURUM ANADOLU FORM SK
3 – MEHMET DOLAŞ – ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 – M.VEHBİ KARDEŞ – İSTANBUL TUZLA BLD SK


80 KG
1 – MUHAMMED TALHA SARI – ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 – SELMAN NEZİR – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD SK
3 – NEDİM GÜNDOĞDU – İSTANBUL TUZLA BLD SK
3 – VOLKAN OLGUN – ÇANAKKALE ANAFARTALAR SK

46 KG
1 – SONGÜL İLK – ANKARA EGO SK
2 – SEMANUR EĞİLMEZ – İSTANBUL GOP BLD SK
3 – AYŞE BEYZA YILDIZ – BİLECİK BOZÜYÜK HLK EĞT SK
3 – ŞEVVAL BOZKURT – SAKARYA ARİFİYE ATILGAN SK


73 KG
1 – SUDE BULUT – İSTANBUL GOP BLD SK
2 – ŞEYMA NUR SÖĞÜT – ANKARA KANKA TKD SK
3 – ŞULE YILMAZ – ANKARA ASKİ SK
3 – EBRU YÜMLÜ – İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD SK

5. GÜN SONUÇLARI – 19 Ekim 2014
Erkekler Bayanlar
74 KG
1 – UMUT CAN ÇALIŞKAN – İZMİR B.ŞEHİR BELD. SK
2 – OKAN ŞİMŞEK – ANKARA ULAŞTIRMA SK
3 – A. EBUBEKİR ÜÇGÜL – ANKARA YALÇIN TKD SK
3 – ÖMER FARUK BULAK – İSTANBUL ÜSKÜDAR BLD SK


+87 KG
1 – OKAY DÜZTEPE – İZMİR İZMİR B.ŞEHİR BLD SK
2 – ÇAĞRI TANRIKULU – İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
3 – YASİR ÇELİK – MALATYA B.ŞEHİR BLD SK
3 – SONER PINARCIK – ANKARA B.ŞEHİR BLD SK

62 KG
1 – ZELİHA AĞRIS – ANKARA ULAŞTIRMA SK
2 – HAVVA BURÇE GÖÇMEZ – İSTANBUL YAVUZ SK
3 – CEREN ZEHRA ERGİN – İSTANBUL G.O.P BLD SK
3 – ESRA NUR ERDEN – İSTANBUL B.ŞEHİR BLD SK
Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yıldızlar 2014 Ankara Şampiyonası 6-7-8-9 Kasım

ANKARA İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜN 6-7-8-9 KASIM YILDIZLAR 2014 ANKARA ŞAMPİYONASI İL TEMSİLCİSİ CANDEMİR EYİGÜN’ÜN GENÇLK HİZMAETLERİ

Mamak Kaymakamlığı Cumhuriyet Kupası 30-31 EKİM

MAMAK GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ’’MAMAK KAYMAKAMLIĞI CUMHURİYET KUPASI’’ MÜSABAKA TALİMATI VE GÖREVLİ HAKEMLER YARIŞMA

Grand Prix 3. Seri Müsabakaları Manchester

Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) tarafından düzenlenen Grand Prix 3. Seri Müsabakaları, İngiltere’nin Manchester şehrinde yapılıyor. 24-26

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI